  • Model: RTMC31300
  • Weight: 117.80g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RTMC31300
  • UPC: 6005721002870
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 388.90
Ex VAT: R 338.17
For 15 or more items, click to quote
13.00MM TURBO METAL CARDED