  • Model: RMSC30400
  • Weight: 12.20g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMSC30400
  • UPC: 6005721010097
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 82.90
Ex VAT: R 72.09
For 15 or more items, click to quote
4.00mm double ended 2 /card