- Model: RMRC30250
- Weight: 7.00g
- Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
- SKU: RMRC30250
- UPC: 6005721019069
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 11.90
Ex VAT: R 10.35
For 15 or more items, click to quote
2.50mm standard metal 2/card