  • Model: RMRB31150
  • Weight: 401.00g
  • Dim: 33.00mm x 33.00mm x 144.00mm
  • SKU: RMRB31150
For 15 or more items, click to quote
11.50mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea