  • Model: RDTC81200
  • Weight: 34.80g
  • Dim: 12.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RDTC81200
  • UPC: 6005721104406
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 264.90
Ex VAT: R 230.35
For 15 or more items, click to quote
12mm diamond tile bit carded