- Model: RDBINDA230
- Weight: 632.60g
- Dim: 7.00mm x 270.00mm x 297.00mm
- SKU: RDBINDA230
- UPC: 6005721004157
R 760.90
Ex VAT: R 661.65
For 10 or more items, click to quote
230mm asphalt diamond blade