  • Model: RDBDEM230
  • Weight: 618.80g
  • Dim: 7.00mm x 270.00mm x 297.00mm
  • SKU: RDBDEM230
  • UPC: 6005721001637
R 828.90
Ex VAT: R 720.78
For 10 or more items, click to quote
230mm demolition diamond blade