  • Model: RCSBT18560
  • Weight: 328.40g
  • Dim: 9.00mm x 219.00mm x 265.00mm
  • SKU: RCSBT18560
For 15 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD