- Model: RCSBL21060
- Weight: 409.00g
- Dim: 7.00mm x 250.00mm x 271.00mm
- SKU: RCSBL21060
For 15 or more items, click to quote
210MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE