  • Model: RCLC510400
  • Weight: 152.00g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 452.00mm
  • SKU: RCLC510400
  • UPC: 6005721029587
  • Availability: Available online only
  • Lead Time: 3-7 working days
R 211.90
Ex VAT: R 184.26
For 15 or more items, click to quote
10x400mm industrial concrete long carded