  • Model: RWWC20025
  • Weight: 917.20g
  • Dim: 36.00mm x 231.00mm x 293.00mm
  • SKU: RWWC20025
For 15 or more items, click to quote
200mm x 25mm wire wheel 25.4mm bore with adapters