  • Model: RWWC15020
  • Weight: 551.60g
  • Dim: 37.00mm x 180.00mm x 248.00mm
  • SKU: RWWC15020
For 15 or more items, click to quote
150mm x 20mm wire wheel 25.4mm bore with adapters