  • Model: RWFC63200
  • Weight: 56.00g
  • Dim: 8.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC63200
  • UPC: 6005721022830
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 52.90
Ex VAT: R 46.00
For 15 or more items, click to quote
32.00mm wood flat carded