  • Model: RWFC62800
  • Weight: 53.00g
  • Dim: 9.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC62800
  • UPC: 6005721022816
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 46.90
Ex VAT: R 40.78
For 15 or more items, click to quote
28.00mm wood flat carded