  • Model: RWFC62500
  • Weight: 52.00g
  • Dim: 9.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC62500
  • UPC: 6005721022809
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 43.90
Ex VAT: R 38.17
For 15 or more items, click to quote
25.00mm wood flat carded