  • Model: RWFC62200
  • Weight: 51.00g
  • Dim: 8.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC62200
  • UPC: 6005721022786
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 41.90
Ex VAT: R 36.43
For 15 or more items, click to quote
22.00mm wood flat carded