  • Model: RWFC61400
  • Weight: 45.00g
  • Dim: 9.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC61400
  • UPC: 6005721022731
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 33.90
Ex VAT: R 29.48
For 15 or more items, click to quote
14.00mm wood flat carded