  • Model: RWFC60600
  • Weight: 30.60g
  • Dim: 9.00mm x 50.00mm x 200.00mm
  • SKU: RWFC60600
  • UPC: 6005721022687
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 30.90
Ex VAT: R 26.87
For 15 or more items, click to quote
6.00mm wood flat carded