  • Model: RWBC61400
  • Weight: 104.20g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RWBC61400
  • UPC: 6005721023356
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 49.90
Ex VAT: R 43.39
For 15 or more items, click to quote
14.00mm wood brad carded