  • Model: RWBC61000
  • Weight: 47.00g
  • Dim: 14.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RWBC61000
  • UPC: 6005721023332
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 32.90
Ex VAT: R 28.61
For 15 or more items, click to quote
10.00mm wood brad carded