  • Model: RWBC60800
  • Weight: 28.80g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RWBC60800
  • UPC: 6005721023417
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 28.90
Ex VAT: R 25.13
For 15 or more items, click to quote
8.00mm wood brad carded