  • Model: RWBC60600
  • Weight: 14.40g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RWBC60600
  • UPC: 6005721023400
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 24.90
Ex VAT: R 21.65
For 15 or more items, click to quote
6.00mm wood brad carded