  • Model: RWBC60500
  • Weight: 11.40g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RWBC60500
  • UPC: 6005721023394
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 22.90
Ex VAT: R 19.91
For 15 or more items, click to quote
5.00mm wood brad carded