  • Model: RWBC60400
  • Weight: 8.60g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RWBC60400
  • UPC: 6005721023387
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 20.90
Ex VAT: R 18.17
For 15 or more items, click to quote
4.00mm wood brad carded