  • Model: RTMSDS10.0X110
  • Weight: 59.40g
  • Dim: 11.00mm x 45.00mm x 193.00mm
  • SKU: RTMSDS10.0X110
For 15 or more items, click to quote
10x50x110mm SDS plus Industrial