  • Model: RTMSDS05.5X110
  • Weight: 44.40g
  • Dim: 11.00mm x 45.00mm x 189.00mm
  • SKU: RTMSDS05.5X110
For 15 or more items, click to quote
5.5x50x110mm SDS plus Industrial