  • Model: RTMCB110
  • Weight: 1,322.20g
  • Dim: 108.00mm x 107.00mm x 187.00mm
  • SKU: RTMCB110
  • UPC: 6005721006120
R 1,223.90
Ex VAT: R 1,064.26
For 5 or more items, click to quote
110mm Core bit Tradesman