- Model: RTMC31300
- Weight: 117.80g
- Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
- SKU: RTMC31300
- UPC: 6005721002870
- Availability: Available in-store and online
- Lead Time: 2-5 working days
R 388.90
Ex VAT: R 338.17
For 15 or more items, click to quote
13.00MM TURBO METAL CARDED