  • Model: RTMC31200
  • Weight: 99.00g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RTMC31200
  • UPC: 6005721002856
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 337.90
Ex VAT: R 293.83
For 15 or more items, click to quote
12.00MM TURBO METAL CARDED