  • Model: RTMC31000
  • Weight: 65.00g
  • Dim: 13.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTMC31000
  • UPC: 6005721002603
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 229.90
Ex VAT: R 199.91
For 15 or more items, click to quote
10.00MM TURBO METAL CARDED