  • Model: RTMC30400
  • Weight: 9.40g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTMC30400
  • UPC: 6005721003075
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 57.90
Ex VAT: R 50.35
For 15 or more items, click to quote
4.00MM TURBO METAL CARDED