  • Model: RTCC51200
  • Weight: 80.20g
  • Dim: 14.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RTCC51200
  • UPC: 6005721002818
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 154.90
Ex VAT: R 134.70
For 15 or more items, click to quote
12.00MM TURBO CONCRETE CARDED