  • Model: RTCC51000
  • Weight: 50.80g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTCC51000
  • UPC: 6005721002801
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 119.90
Ex VAT: R 104.26
For 15 or more items, click to quote
10.00MM TURBO CONCRETE CARDED