  • Model: RTCC50600
  • Weight: 19.40g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RTCC50600
  • UPC: 6005721002757
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 83.90
Ex VAT: R 72.96
For 15 or more items, click to quote
6.00MM TURBO CONCRETE CARDED