  • Model: RMSC30500
  • Weight: 18.00g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMSC30500
  • UPC: 6005721013548
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 96.90
Ex VAT: R 84.26
For 15 or more items, click to quote
5.00mm double ended 2 /card