  • Model: RMSC30410
  • Weight: 13.00g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMSC30410
  • UPC: 6005721023530
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 84.90
Ex VAT: R 73.83
For 15 or more items, click to quote
4.10mm double ended 2 /card