  • Model: RMSC30200
  • Weight: 5.20g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMSC30200
  • UPC: 6005721010028
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 59.90
Ex VAT: R 52.09
For 15 or more items, click to quote
2.00mm double ended 2 /card