  • Model: RMRC31700
  • Weight: 190.40g
  • Dim: 25.00mm x 40.00mm x 242.00mm
  • SKU: RMRC31700
  • UPC: 6005721024025
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 142.90
Ex VAT: R 124.26
For 15 or more items, click to quote
17.00mm standard metal carded