  • Model: RMRC31600
  • Weight: 164.00g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 246.00mm
  • SKU: RMRC31600
  • UPC: 6005721019441
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 130.90
Ex VAT: R 113.83
For 15 or more items, click to quote
16.00mm standard metal carded