  • Model: RMRC31500
  • Weight: 142.80g
  • Dim: 39.00mm x 39.00mm x 242.00mm
  • SKU: RMRC31500
  • UPC: 6005721023066
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 112.90
Ex VAT: R 98.17
For 15 or more items, click to quote
15.00mm standard metal carded