  • Model: RMRC31300
  • Weight: 115.40g
  • Dim: 20.00mm x 40.00mm x 242.00mm
  • SKU: RMRC31300
  • UPC: 6005721019427
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 53.90
Ex VAT: R 46.87
For 15 or more items, click to quote
13.00mm standard metal carded