  • Model: RMRC31250
  • Weight: 104.80g
  • Dim: 19.00mm x 40.00mm x 240.00mm
  • SKU: RMRC31250
  • UPC: 6005721019410
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 47.90
Ex VAT: R 41.65
For 15 or more items, click to quote
12.50mm standard metal carded