  • Model: RMRC31200
  • Weight: 93.80g
  • Dim: 15.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMRC31200
  • UPC: 6005721019403
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 45.90
Ex VAT: R 39.91
For 15 or more items, click to quote
12.00mm standard metal carded