  • Model: RMRC31000
  • Weight: 60.80g
  • Dim: 14.00mm x 45.00mm x 220.00mm
  • SKU: RMRC31000
  • UPC: 6005721019359
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 30.90
Ex VAT: R 26.87
For 15 or more items, click to quote
10.00mm standard metal carded