  • Model: RMRC30520
  • Weight: 6.00g
  • Dim: 6.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30520
  • UPC: 6005721019212
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 15.90
Ex VAT: R 13.83
For 15 or more items, click to quote
5.20mm standard metal carded