  • Model: RMRC30420
  • Weight: 10.00g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30420
  • UPC: 6005721019168
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 14.90
Ex VAT: R 12.96
For 15 or more items, click to quote
4.20mm standard metal carded