  • Model: RMRC30410
  • Weight: 9.80g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30410
  • UPC: 6005721019151
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 13.90
Ex VAT: R 12.09
For 15 or more items, click to quote
4.10mm standard metal carded