  • Model: RMRC30400
  • Weight: 9.20g
  • Dim: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30400
  • UPC: 6005721019144
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 7.90
Ex VAT: R 6.87
For 15 or more items, click to quote
4.00mm standard metal carded