  • Model: RMRC30250
  • Weight: 7.00g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30250
  • UPC: 6005721019069
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 11.90
Ex VAT: R 10.35
For 15 or more items, click to quote
2.50mm standard metal 2/card