  • Model: RMRC30200
  • Weight: 5.40g
  • Dim: 8.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30200
  • UPC: 6005721019038
  • Availability: Available in-store and online
  • Lead Time: 2-5 working days
R 10.90
Ex VAT: R 9.48
For 15 or more items, click to quote
2.00mm standard metal 2/card